کویید 19 : ما در حال واکسیناسیون 12 سال به بالا هستیم

امروزه بیش از 5 ملیون شهروند واکسینه شدند . ادامه مطلب ...

تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1402
کد 571

در اعتراض به جنایان رژیم صهیونیستی

تجمع خودجوش اعتراضی کادر بیمارستان شهید مدنی تبریز در جنایت وحشیانه حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه و نیروهای امدادی که منجر به شهادت رسیدن صدها غیر نظامی شد.
ما اساتید و پرسنل بیمارستان شهید مدنی تبریز جمله وحشیانه به بیمارستان المعمدانی در غزه را که منجر به شهادت و مجروح شدن صدها نفر از بیماران و مجروحان بی‌دفاع و بی‌پناه شد را قویا محکوم می کنیم.
 این اقدام یک جنایت جنگی وحشیانه و نسل کشی است . رژیم صهیونیستی در تداوم جنایات ننگین خود در حق ملت فلسطین، با ارتکاب این جنایت ددمنشانه و هولناک، یک بار دیگر خوی درندگی خود را به همه جهانیان نشان داد و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین‌الملل را در زمان جنگ ندارد.
اینک ما پرسنل بیمارستان شهید مدنی تبریز مراتب همدردی خود را  با ملت و مقاومت فلسطین به ویژه خانواده‌های شهدای این جنایت ددمنشانه ابراز می داریم. بی شک خون شهدای مظلوم این حادثه، عزم ملت مقاوم و مجاهد فلسطین را در ایستادگی برای آزادی سرزمین‌شان از لوث وجود اشغالگران جزم‌تر خواهد کرد.
انتظار می رود که جامعه جهانی به ویژه سازمان ملل متحد و شورای امنیت این سازمان به مسؤولیت بین‌المللی خود در بررسی سریع ابعاد این جنایت جنگی و پیگرد قانونی جنایتکاران صهیونیست عمل نمایند.
برای رویت عکس های این خبر کلیک نمایید
  • تایید شده
  • در 1402/07/27
  • ساعت 12:4