برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی و درمانی قلب و عروق شهید مدنی تبریز

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 13 بهمن 1399
کد 530

در راستای اولین اقدام صندوق خیریه مرکز قلب شهید مدنی

جلسه ای با حضور استاندار و خیرین بزرگ استان در مرکز قلب و عروق شهید مدنی تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب شهید مدنی تبریز، در راستای اهداف صندوق خیریه مرکز قلب شهید مدنی تبریز جلسه ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی محمدرضا پورمحمدی ، نماینده مجلس دکتر مسعود پزشکیان و خیرین بزرگ استانی به میزبانی ریاست ، مدیرعامل و هیئت مدیره خیریه مرکز برگزار شد.
دکتر ناصر صفایی رئیس مرکز قلب شهید مدنی تبریز در این جلسه گزارشی  در خصوص احداث ساختمان الکتا و بخش های رادیوانکولوژی به هزینه خیر ارجمند مرحوم جناب حاج احمد قصاب عبداللهی که به نمایندگی از طرف حاج مصطفی قصاب عبداللهی احداث گردیده ارائه شد .
در ادامه دکتر سیامک کاشفی مهر مدیر مرکز قلب شهید مدنی با اشاره به نیاز بخش های تازه احداث شده به تجهیزات و ملزومات پزشکی و همچنین نیاز مبرم مرکز در خصوص بهسازی بخش شیمی درمانی که به دلیل انجام رایگان پروسیجرها به بیماران سرطانی با استهلاک دستگاه و فضای فیزیکی روبروست از جمع خیرین استان برای هزینه موارد فوق دعوت به همکاری نمود.
در پایان دکتر پور محمدی به همراه خیرین از محل های نامبرده بازدید نموده و مقرر گردید جمع خیرین حاضر مبلغ بیست و هفت میلیارد ریال برای هزینه در اهداف صدرالذکر به صندوق خیریه مرکز شهید مدنی واریز نمایند.

 
  • تایید شده
  • در 1399/11/13
  • ساعت 14:48