برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی و درمانی قلب و عروق شهید مدنی تبریز

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1399
کد 526

بازدید استاندار آذربایجان شرقی از بزرگترین مرکز رادیوتراپی کشور در تبریز

استاندار آذربایجان شرقی از پروژه در حال ساخت و تجهیز یکی از بزرگترین و مجهیزترین مراکز رادیوتراپی کشور در مرکز قلب و عروق شهید مدنی تبریز بازید کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب شهید مدنی تبریز، محمدرضا پورمحمدی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از روند ساخت و تجهیز رادیوتراپی جدیدالاحداث که در مراحل پایانی و تجهیز قرار دارد بازدید کرد.
استاندار پورمحمدی ضمن قدر دانی از عوامل اجرایی دانشگاه و مرکز قلب شهید مدنی و همچنین همکاری و مشارکت خانواده خیر بزرگوار مرحوم حاج احمد قصاب عبداللهی اتمام و آغاز به کار این پروژه را گامی بسیار مهم در جهت خدمت دهی گسترده به بیماران سرطانی شمالغرب کشور خواند.
در ادامه دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن ارائه گزارش اجمالی از اقدامات انجام یافته و روند خرید و تجهیز واحد های مختلف این پروزه اعلام کرد به یاری خدا در دو ماه آینده قسمت رادیوتراپی با دو بخش  بستری ویژه vip آماده افتتاح و بهره برداری خواهد بود.

در این بازدید دکتر سیامک کاشفی مهر مدیر مرکز قلب شهید مدنی تبریز با ارئه گزارش روند کارافزود: با ساخت و تجهیز بخش رادیوتراپی بیمارستان شهید مدنی تبریز که مجهز به پیشرفته ترین دستگاه رادیوتراپی دنیا می باشد امکان طراحی درمان های پیچیده با استفاده از تکنیک های به روز دنیا و کاهش نیاز مراجعه به درمان به استان های دیگر و کشورهای مجاور نیز محقق می شود.
وی گفت: با تجهیز بخش رادیوتراپی، پرتودرمانی پیشرفته امکان پذیر خواهد شد که این امر نیز به نوبه خود علاوه بر افزایش رضایت مندی بیماران به دلیل بهبود کیفیت درمان،  بیمارانی که با بیماری های بدخیم امکان درمان کامل با روش های شیمیایی یا جراحی نداشته باشند را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.
دکتر کاشفی مهر اظهار کرد:  کلیه هزینه های مربوط به ساخت بونکر الکتا و دو طبقه بخش بستری شیمی درمانی به ارزش 100 میلیارد ریال توسط خیر بزرگوار مصطفی قصاب عبدالهی از منبع مالی مرحوم حاج احمد قصاب عبداللهی تامین و پرداخت شده است.
وی ارزش سرمایه گذاری های انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز را در حدود  1500 میلیارد ریال اعلام کرد.  • تایید شده
  • در 1399/08/28
  • ساعت 12:48