برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی و درمانی قلب و عروق شهید مدنی تبریز

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1398
کد 506

مراسم آغاز سالتحصیلی 98 در مرکز قلب شهید مدنی تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب شهید مدنی تبریز، مراسم آغاز سالتحصیلی....
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب شهید مدنی تبریز، مراسم آغاز سالتحصیلی با حضور دکتر طاهر اقدم  قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اساتید و دانشجویان پزشکی این مرکز برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر ناصر صفایی رئیس مرکز ضمن تبریک آغاز سال جدید تحصیلی و تقارن آن با هفته دفاع مقدس گفت: ایام بازگشایی مراکز علمی، آموزشی و تقارن آن با هفته دفاع مقدس به عنوان الگوی مقاومت و ایثار، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را به سرمنزل مقصود که همانا رضای الله است برساند.
در ادامه دکتر طاهر اقدم قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس گفت: امنیت و سلامتی دو نعمت از نعمات با ارزش الهی است که لازمه آن را شکر گزاری، یاد و خاطره رشادت های شهیدان را زنده نگه داشتن  و کمک به آلام انسان های دردمند دانست.
ایشان فرصت تحصیل در رشته پزشکی را نیز جزعی از الطاف الهی به انسان برشمرد و به دانشجویان تعهد و خدمت کامل در مقابل بیماران به عنوان اشرف مخلوقات را متذکر شد.
سپس دکتر اصلان آبادی مدیر گروه داخلی قلب مرکز شهید مدنی به عنوان متولی آموزش تخصصی قلب و عروق دانشگاه به ارائه گزارش عملکرد یکساله گروه پرداخت.
وی تعداد رزیدنت های این مرکز را 33 نفر، قبول شدگان فلوشیپ اینترونشن در چهارمین دوره را 4 نفر و قبول شدگان فلوشیپ اکوکاردیوگرافی در پنجمین دوره را 2 نفر اعلام کرد.
در پایان نیز ضمن معرفی دانشجویان جدیدالورود به رزیدنت های نمونه و قبول شدگان بورد تخصصی از سوی مرکز  جوایزی اهدا شد.


  • تایید شده
  • در 1398/07/02
  • ساعت 13:41